Úžásné! Obrovský úspěch našich párů na Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2024

S potěšením oznamujeme, že naše taneční páry z TSC Kučera Dance Team si vynikajícím způsobem vedly na nedávném Mistrovství ČR 2024 v tanečním sportu – latinskoamerické tance, což je událost, na kterou budeme s hrdostí vzpomínat po mnoho let. Tento rok byl pro náš tým plný úspěchů a radosti, a to díky neuvěřitelnému talentu a tvrdé práci našich tanečníků.

Mistři ČR v latinskoamerických tancích - Jakub Lipowski & Tereza Kučerová

V čele našich úspěchů stojí Jakub Lipowski a Tereza Kučerová, kteří dosáhli nejvyšší možné mety – získali titul mistrů ČR v latinskoamerických tancích. Jejich vystoupení bylo skutečně oslnivé, plné vášně, technické dokonalosti a uměleckého vyjádření, což nezůstalo bez povšimnutí poroty. Jejich vítězství je zaslouženou odměnou za dlouhé hodiny tréninku a obětavost.

Sólová Cha-Cha v podání Jakuba Lipowskeho a Terezy Kučerové (zdroj: Youtube/Český svaz tanečního sportu)

Na stupních vítězů se jim přidali Marian Michňa a Karolína Veselá, kteří skončili na skvělém třetím místě a stali se tak druhými vicemistry ČR. Jejich energické vystoupení bylo plné života a rytmu, které rozproudilo krev v žilách všech přítomných diváků.

Druhý vicemistr ČR Marian Michňa a Karolína Veselá

Páté místo si odnesl další z našich talentovaných párů, Jakub Richtár a Viktorie Kaszubová. Jejich soubor byl poutavým příkladem synchronizace a taneční harmonie, která potěšila jak publikum, tak porotu.

Nezapomeneme ani na Alexandra Kuchaře a Annu Mičánkovou, kteří se umístili na třináctém místě v kategorii do 21 let. I přes tvrdou konkurenci ukázali neuvěřitelné odhodlání a taneční schopnosti, které slibují velký potenciál pro budoucí soutěže.

Lukáš Gajdoš a Barbora Štefková, naši nejmladší tanečníci, se stali mistry ČR v kategorii Junioři 1 (věková kategorie 11-12 let). Jejich obrovský úspěch na soutěži je důkazem, že talent a odhodlání neznají věkové hranice. Jejich výkon byl inspirovaný, technicky dokonalý a předveden s radostí, která je pro jejich mladý věk tak charakteristická.

Úžásné! Obrovský úspěch našich párů na Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2024 - junior1 mistri

Tento ročník Mistrovství ČR 2024 v tanečním sportu – latinskoamerické tance byl pro naše studio nezapomenutelným zážitkem. Je to důkaz toho, že s tvrdou prací, odhodláním a vášní pro tanec lze dosáhnout vynikajících výsledků. Kompletní záznam ze soutěže si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=fVoMjreYcn0

Stupeň vítězů

Chceme poděkovat všem našim tanečníkům, trenérům a podporovatelům, kteří se podíleli na tomto úspěchu. Těšíme se na další úspěchy, které nás čekají v budoucnosti, a na další příležitosti ukázat světu, co všechno může naše taneční komunita nabídnout