Páry

Jakub Lipowski & Tereza Kučerová

Jsme nový latinskoamerický taneční pár – Jakub Lipowski a Tereza Kučerová.

Jakub Lipowski
– finalista GrandSlamu
– semifinalista mistrovství světa a Evropy
– 8. místo World Ranking Latin
– 7. místo GrandSlam Latin
– 2. místo World Champion U21 Latin
– Polský Champion Adult

Tereza Kučerová
– finalistka GrandSlamu
– semifinalistka mistrovství světa a Evropy
– 8-násobná mistryně České republiky
– finalistka Pd Latin ve Stuttgartu
– vítězka European&World cup

Společně po měsíci a půl tancování dosáhli na semifinálové umístění (9. místo) na Grand slamu v Číně v červenci 2023.

Taneční pár Marek Michňa a Karolína Veselá

Marian Michňa & Karolína Veselá

Marian Michňa a Karolína Veselá jsou výjimečný taneční pár, který si během své kariéry získal mnoho prestižních ocenění. Jako dvojnásobní Mistři České republiky v kategorii do 21 let se řadí mezi nejlepší mladé tanečníky v zemi. Navíc jsou nejmladšími držiteli mezinárodní výkonnostní třídy M v ČR, což svědčí o jejich obrovském talentu a odhodlání.

Svůj úspěch potvrdili i na mezinárodní úrovni, kde se stali několikanásobnými vítězi mezinárodních soutěží. Jejich úspěchy pokračovaly i v hlavní kategorii Dospělí, kde se probojovali až do finále Mistrovství České republiky.

Marian a Karolína působí v právě v našem tanečním klubu TSC Kučera Dance Team v Ostravě. Klub je známý svými úspěchy v tanečních soutěžích a Marian s Karolínou jsou naší důležitou součástí. Společně s ostatními členy klubu se stali několikanásobnými Mistry ČR družstev v hlavní kategorii.

Marian a Karolína představují nejen talent a výkon, ale také vášeň a oddanost tanci. Jejich úspěchy v soutěžích a přínos pro náš taneční klub svědčí o jejich neustálém úsilí stát se ještě lepšími tanečníky a inspirovat další generace mladých tanečníků.

Jakub Richtár & Viktorie Kaszubová

Jako taneční pár sdílíme společnou vášeň pro tanec už pět let. Během pěti let společného tance jsme si vytvořili silné pouto a díky naší vášni a oddanosti jsme dosáhli neuvěřitelných úspěchů.

Jeden z našich největších triumfů je postup do finále Mistrovství ČR dospělých v latinskoamerických tancích, který nám přinesl nejen hrdost, ale i motivaci k dalšímu růstu. Naše sny a ambice zahrnují neustálé zdokonalování našich dovedností a postup na nejvyšší úroveň nejen na české taneční scéně, ale také na mezinárodním poli. Poháněni naší společnou láskou k tanci a touhou překonávat hranice, usilujeme o dosažení nových výšin ve světě latinskoamerických tanců.

Taneční pár Dominik Mylek a Adriana Bierošová

Dominik Mylek & Adriana Bierošová

Dominik Mylek a Adriana Bierošová jsou talentovaný taneční pár, který se vášnivě věnuje tanci již několik let. Ačkoli spolu tančí teprve necelý rok, během této krátké doby dokázali dosáhnout mimořádných úspěchů. Díky svému neuvěřitelnému nasazení a synergičnosti získali titul vicemistrů České republiky v latinskoamerických tancích a umístili se na skvělém 4. místě světového žebříčku v této kategorii.

Dominik a Adriana působí v našem renomovaném tanečním klubu TSC Kučera Dance Team, kde neustále zdokonalují své taneční dovednosti pod vedením svých trenérů. Společně se nebojí čelit novým výzvám a snaží se překonávat své limity, aby dosáhli ještě lepších výsledků.

Taneční pár Dominik Mylek a Adriana Bierošová představuje houževnatost, vášeň a neustálou touhu po zlepšování. Jejich dosavadní úspěchy na domácí i mezinárodní úrovni svědčí o jejich nekonečném potenciálu a schopnosti inspirovat další generace tanečníků. Společně s TSC Kučera Dance Team se těší na další úspěšné soutěže a nové výzvy, které je posunou ještě dále ve své taneční kariéře.

David & Karolína Pisulovi

Jsme taneční pár s obrovskou vášní pro latinskoamerické tance. Spojili jsme své síly v prosinci 2022 a od té doby nás spojuje naše láska k tanci a zdokonalování. Jsme zkušení tanečníci, kteří se účastnili Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích a mezinárodních soutěžích WDSF. Naše společné úsilí nás přivedlo k získání prestižní taneční třídy A.

Samba je náš oblíbený tanec, který odráží naši společnou vášeň a radost z tanečního světa. Již téměř sedm let se oba věnujeme společenským tancům, které nám přinášejí nejen nezapomenutelné zážitky, ale také utužují naše taneční partnerství.

Jako mladý talent a naděje pro latinskoamerické tance vytváříme harmonické taneční kreace, které nadchnou diváky a porotce. Naše dynamická energie a ladné pohyby dávají tušit, že před námi stojí slibná taneční kariéra.

Taneční pár Lukáš Gajdoš a Barbora Štefková

Lukáš Gajdoš & Barbora Štefková

  • Pár kategorie junior 1
  • Členové národního týmu v latinskoamerických tancích
  • Finalisti mistrovství České republiky 2023
Alexandr Kuchař & Anna Mičánková

Alexandr Kuchař & Anna Mičánková

  • Pár kategorie U21
  • Finalisti mezinárodní soutěže ve Wroclavi

Martin Novák & Julie Kasálková

  • Nově složený pár kategorie mládež

Rafal Dobrakowski & Anna Dobrakowska

Několikanásobní finalisté mistrovství Polska seniorů 1 a 2 v latinskoamerických, standardních a kombinovaných tancích. Mistři Polska v 10 tancích v roce 2018, více v roce 2019. Několikanásobní vicemistři Polska ve ST. Účastníci tanečních soutěží již 30 let ve stejném partnerském složení od nejnižší taneční třídy až po nejvyšší.

Sebastian Štalmach & Nela Kučerová

  • pár kategorie junior 1

Ondřej Dufek & Anna Kovařčíková

Anička a Ondřej spolu tancují 4 měsíce. U nás v klubu tancují teprve od konce ledna 2024. Spojuje je touha být skvělí, možná i nejlepší… Mají totiž skvělé vzory… Od svých tanečních začátků šli do všech výzev po hlavě. Ondra je zkušenější a Anička ho skvěle doplňuje. Na první společné soutěži v kategorii B získali v mládeži i v dospělých svá první dvě vítězství. Mají před sebou velké cíle a jsme rádi, že si pro tuto cestu vybrali náš klub….