Seniorské soutěžní tancování

Největší hit v západní Evropě posledních 10 let. 

Je vám 40 a více a chcete si splnit sen ze svého mládí a naučit se tančit, popřípadě jet se svým partnerem na taneční soutěž? 

Tak neváhejte a přijďte k nám!

Naučíme vás tančit od začátku až do soutěžní formy, poradíme vám s výběrem oblečení, připravíme vás komplexně.

Vyučujeme latinskoamerické i standardní tance. Náš velký sál je vhodný právě na standardní tance.

Chodíte do tanečních pro dospělé popřípadě už do pokročilých pro dospělé a cítíte, že byste chtěli jít dále? Toto je ten další krok – soutěžní tancování.

Přijďte se naučit tančit jako profesionálové.

Seniorské soutěžní tancování - staňte se profíkem i vy!

Kategorie:
Senior 1
– jeden partner musí v kalendářním roce dosáhnout minimálně 35. narozeniny, druhý z partnerů musí dosáhnout minimálně 30. narozeniny v kalendářním roce.
Senior 2 – jeden partner musí v kalendářním roce dosáhnout minimálně 45. narozeniny, druhý z partnerů musí dosáhnout minimálně 40. narozeniny v kalendářním roce.
Senior 3 – jeden partner musí v kalendářním roce dosáhnout minimálně 55. narozeniny, druhý z partnerů musí dosáhnout minimálně 50. narozeniny v kalendářním roce.
Senior 4 – jeden partner musí v kalendářním roce dosáhnout minimálně 65. narozeniny, druhý z partnerů musí dosáhnout minimálně 60. narozeniny v kalendářním roce.
Senior 5 – jeden partner musí v kalendářním roce dosáhnout minimálně 75. narozeniny, druhý z partnerů musí dosáhnout minimálně 70. narozeniny v kalendářním roce.

Těšíme se na vás!