ProAM

U tohoto kurzu nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Objednejte se telefonicky nyní.

Kurz je již naplněn, pokud máte zájem volejte na +420 722 001 840!

Představujeme unikátní taneční zážitek ve stylu Star Dance – PRO/AM, kde spojujeme profesionální tanečníky s nadšenými amatéry! Ocitnete se po boku zkušených profesionálů a objevíte svůj skutečný taneční potenciál.

PRO/AM, neboli profesionál/amatér, je formát, který poskytuje možnost tančit s profesionálními tanečníky, kteří vás provedou krok za krokem a pomohou vám rozvinout vaše taneční dovednosti na novou úroveň. Ať už jste začátečník nebo pokročilý tanečník, tento kurz je ideální příležitostí pro všechny, kdo chtějí získat nezapomenutelné zážitky a potkat nové lidi se stejným zájmem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout více informací a přizpůsobit kurz vašim potřebám a přáním.

Kurz PRO/AM vám nabídne možnost naučit se od nejlepších tanečníků, získat cenné zkušenosti, zlepšit vaši taneční techniku a postavit se na parket s sebevědomím a grácií. Prostřednictvím této zkušenosti budete moci prohloubit svou vášeň pro tanec a stát se součástí fascinujícího světa tanečních soutěží.

Nenechte si ujít tuto vzrušující příležitost a připojte se k našemu kurzu PRO/AM! Nechte se unést rytmem hudby a otevřete se světu tanečního umění, který vás nadchne a inspiruje.

Zažijte taneční hodiny, které vám přinesou nejen radost z pohybu, ale také sebedůvěru a pocit úspěchu. Neváhejte, protože tento kurz je jedinečný zážitek, který si nesmíte nechat ujít!

Kurz probíhá každé pondělí od 19:00 až 20:30

Cena:

2990 Kč / 10 lekcí

Lektor:

Jaroslav Kučera, Marián Michňa, Jakub Lipowski, Dominik Mylek, David Pisula, Alexandr Kuchař

Detaily:

Kurz probíhá každé pondělí od 19:00 až 20:30

Registrujte se nyní!

Registrujte se ještě dnes a zajistěte si tak místo na tomto kurzu. Stačí využít registrační formulář níže.

Podobné kurzy

Další naše kurzy