Taneční kroužek pro děti

U tohoto kurzu nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Objednejte se telefonicky nyní.

Taneční kroužek se koná každé pondělí v odpoledních hodinách. Přihlaste své děti kdykoliv v průběhu roku!

Představujeme vám dokonalý kroužek pro vaše děti, který nabízí komplexní taneční výuku zahrnující latinskoamerické, standardní, salsu, streetdance, polku a mnoho dalších tanečních stylů. Nechejte své ratolesti objevit svou vášeň pro tanec a rozvíjet své dovednosti v pestrém a zábavném prostředí, které si zamilují!

Kroužek pro děti je připravován s ohledem na různé věkové skupiny a úrovně zkušeností, aby se každé dítě cítilo vítáno a podporováno. Naše taneční studio klade důraz na kreativitu, zábavu a spolupráci, a tak se vaše děti naučí nejen tanečním krokům, ale také budou posilovat své sociální dovednosti a sebevědomí.

Pod dohledem zkušených lektorů získají děti cenné zkušenosti a naučí se nejrůznějším tanečním technikám. Během hodin budou mít možnost společně se svými vrstevníky tvořit, sdílet a učit se, což prohloubí jejich zážitek a obohatí jejich životy.

V případě zájmu nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a odpovíme na všechny vaše dotazy. Společně s vámi najdeme nejvhodnější řešení, které bude vyhovovat potřebám vašeho dítěte.

Kroužek pro děti je nejen skvělou příležitostí pro vaše děti objevit svůj talent a vášeň pro tanec, ale také představuje jedinečnou šanci setkat se s dalšími dětmi a navázat nová přátelství. Přidejte se k nám a umožněte svým dětem zažít radost z tance, která jim zůstane navždy v srdci.

Zavádíme tento kroužek na základě poptávky, tak neváhejte a přihlaste své dítě ještě dnes! S naším kroužkem pro děti poskytnete svým ratolestem zážitky, které si budou navždy pamatovat, a podpoříte jejich lásku k tanci a kreativitě.

Cena:

1 300 Kč / pololetí

Lektor:

Karolína Veselá

Detaily:

Každé pondělí v odpoledních hodinách

Registrujte se nyní!

Registrujte se ještě dnes a zajistěte si tak místo na tomto kurzu. Stačí využít registrační formulář níže.

Podobné kurzy

Další naše kurzy