Naše chystané kempy na rok 2024 – máte se na co těšit!

S radostí vás zveme na naši chystanou šňůru tanečních kempů, které vám v roce 2024 pomůžou vylepšit vaše taneční techniky.

Ať už jste nadšený začátečník nebo ostřílený profesionál, naše dveře jsou otevřené každému, kdo se nebojí vydobýt si své místo na parketě.

15.2.-18.2.: Předmistrovské soustředění 
Začínáme ve velkém stylu! Tento únorový kemp je šancí pro všechny tanečníky, kteří chtějí vybrousit svůj talent do detailů a upevnit si sebevědomí před soutěžní sezonou.

19.4.-21.4.: TSC víkendový kemp – Téma: TECHNIKA 
Ponoříme se do hlubin taneční techniky, abychom vykročili z tohoto víkendu sebejistěji a přesněji s každým tanečním krokem.

7.6.-9.6.: TSC víkendový kemp – Téma: PARTNERING 
Partnerství je v tanci vším. Přijďte se naučit, jak komunikovat svým tělem a pracovat s partnerem.

24.7.-31.7.: Velký letní kemp 
Opravdový taneční maraton, kde spojíme všechny taneční styly v jeden velký letní taneční prázdninový oheň plný zábavy, porozumění a tanečních kouzel.

27.8.-29.8.: Předsezónní soustředění 
Připravte se na nadcházející sezonu v našem studiu! Vylepšete vaše taneční dovednosti a posilte týmového ducha přesně včas, aby vaše taneční kroky byly nezapomenutelné.

25.10.-27.10.: Podzimní kemp TSC – Téma: MUSIC
Podzimní kemp se u nás ponese na téma hudby. Zaměříme se na detaily a mnohem více!

27.12.-29.12.: Vánoční kemp TSC 
Zakončíme rok ve velkém stylu – společnými tanečními kroky, které odkazují na vánoční čas plný radosti a pohody. Tento kemp je váš rozlučkový tanec s rokem 2024 a přípitek novým tanečním úspěchům!

V TSC Kučera na vás čekají profesionální instruktoři, přátelská atmosféra a jedinečná možnost rozvinout váš taneční potenciál. Tanec je cesta – a my jsme tu, abychom vás po ní vedli s úsměvem a stylem.

Připojte se k nám na cestě tance. Přihlásit se na jednotlivé kempy můžete zde.