Výuka valčíku a polky

U tohoto kurzu nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Objednejte se telefonicky nyní.

Sníte o tom, jak očarujete všechny na plese? Toužíte být tím, kdo na parketě zaujme nejvíce pozornosti? Pak je pro vás právě tento kurz jako dělaný!

Za cenu 5 000 Kč získáte pět 1,5hodinových lekcí, během nichž se pod vedením našich zkušených lektorů naučíte základním krokům, postojům a taneční etiketě, které jsou nezbytné pro tance jako valčík a polka.

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovoval účastníkům všech věkových kategorií a úrovní zkušeností. Během lekcí se naučíte nejen kroky a techniky valčíku a polky, ale také jak se plynule pohybovat na parketě a komunikovat se svým tanečním partnerem. Tím získáte sebedůvěru, kterou potřebujete k okouzlujícímu vystoupení na plese nebo na jakékoliv jiné taneční akci.

Náš kurz výuky valčíku a polky nenabízí pouze výuku tance, ale také příležitost setkat se s lidmi, kteří sdílejí váš zájem o tanec. Společně budete prožívat radostný čas plný smíchu, učení a sdílení zkušeností, což vytvoří silné pouto mezi všemi účastníky kurzu.

Nečekejte ani minutu a přihlaste se ještě dnes na kurz „Výuka valčíku a polky“! Těšíme se na to, jak vás provedeme světem elegance, ladnosti a tradice těchto oblíbených tanců. Přijďte s námi objevit svůj potenciál a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky na parketě!

Cena:

5000 Kč

Lektor:

Detaily:

Registrujte se nyní!

Registrujte se ještě dnes a zajistěte si tak místo na tomto kurzu. Stačí využít registrační formulář níže.

Podobné kurzy

Další naše kurzy