Taneční kroužek pro děti (Horní Datyně)

U tohoto kurzu nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Objednejte se telefonicky nyní.

Kroužek začíná v úterý 19.9.2023. Přihlaste své děti nyní!

Představujeme vám dokonalý kroužek pro vaše děti, který nabízí komplexní taneční výuku zahrnující latinskoamerické, standardní, salsu, streetdance, polku a mnoho dalších tanečních stylů. Nechejte své ratolesti objevit svou vášeň pro tanec a rozvíjet své dovednosti v pestrém a zábavném prostředí, které si zamilují!

Kroužek pro děti je připravován s ohledem na různé věkové skupiny (od 6 do 13 let) a úrovně zkušeností, aby se každé dítě cítilo vítáno a podporováno. Naše taneční studio klade důraz na kreativitu, zábavu a spolupráci, a tak se vaše děti naučí nejen tanečním krokům, ale také budou posilovat své sociální dovednosti a sebevědomí.

Pod dohledem zkušených lektorů získají děti cenné zkušenosti a naučí se nejrůznějším tanečním technikám. Během hodin budou mít možnost společně se svými vrstevníky tvořit, sdílet a učit se, což prohloubí jejich zážitek a obohatí jejich životy.

V případě zájmu nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Kroužek pro děti je nejen skvělou příležitostí pro vaše děti objevit svůj talent a vášeň pro tanec, ale také představuje jedinečnou šanci setkat se s dalšími dětmi a navázat nová přátelství. Přidejte se k nám a umožněte svým dětem zažít radost z tance, která jim zůstane navždy v srdci.

Tento kroužek se koná v Kulturním Domě v Horních Datyních každé úterý (1. stupeň od 15:00-16:00, 2. stupeň od 16:00-17:00), tak neváhejte a přihlaste své dítě ještě dnes! S naším kroužkem pro děti poskytnete svým ratolestem zážitky, které si budou navždy pamatovat, a podpoříte jejich lásku k tanci a kreativitě.

Taneční kroužek Horní Datyně 2023

Taneční kroužek pro Děti Ostrava

Cena:

1300 Kč / školní pololetí

Lektor:

Detaily:

Místo - KD Horní Datyně, kroužek se koná každé úterý (1. stupeň od 15:00-16:00, 2. stupeň od 16:00-17:00)

Registrujte se nyní!

Registrujte se ještě dnes a zajistěte si tak místo na tomto kurzu. Stačí využít registrační formulář níže.

Podobné kurzy

Další naše kurzy