Ladies Latin

U tohoto kurzu nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Objednejte se telefonicky nyní.

Dámy, připravte se na zážitek plný energie, vášně a smyslnosti! Představujeme vám kurz „Latina pro ženy“, který je navržen tak, aby vám poskytl nejen skvělé taneční dovednosti, ale také sebedůvěru a radost z pohybu. Přijďte a objevte svou vnitřní latinskou bohyni každou středu od 16:30 do 17:30.

Během těchto 60minutových lekcí se naučíte základům latinskoamerických tanců, jako jsou salsa, bachata, cha-cha nebo rumba, a zároveň posílíte své tělo a zlepšíte svou taneční techniku. Kurz je určen pro ženy všech věkových kategorií a úrovní zkušeností, takže se nemusíte bát, pokud jste začátečnice.

Cena jedné 60minutové lekce je 180 Kč. 10 lekcí za pouhých 1590 Kč!

Kurz „Latina pro ženy“ vám nabídne nejen skvělou příležitost zlepšit své taneční dovednosti, ale také se seznámit s dalšími ženami, které sdílejí váš zájem o latinské tance. Společně prožijete hodiny zábavy, smíchu a učení v přátelském a podporujícím prostředí.

Připojte se k nám a zažijte taneční hodiny, které vás přenesou do světa latinské kultury a její neodolatelné energie. Přihlaste se ještě dnes a objevte nový způsob, jak oslavovat svou ženskost a nezávislost na parketu! Nečekejte ani minutu, protože tento kurz je jedinečný zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

Cena:

180 Kč / 10 lekcí 1590 Kč

Lektor:

Karolína Veselá

Detaily:

Každou středu od 16:30 do 17:30

Registrujte se nyní!

Registrujte se ještě dnes a zajistěte si tak místo na tomto kurzu. Stačí využít registrační formulář níže.

Podobné kurzy

Další naše kurzy