Nabídka kurzů

Aktuální kurzy

Vyberte si z našich tanečních Kurzů

Připojte se k nám a objevte bohatou nabídku tanečních kurzů, které jsme pro vás připravili! Naše kurzy pokrývají širokou škálu tanečních stylů a úrovní, takže si zde každý najde to pravé pro sebe. Ať už jste začátečník, pokročilý tanečník nebo někde mezi tím, naši zkušení a nadšení lektoři vám poskytnou odborné vedení a podporu, abyste mohli rozvíjet své taneční schopnosti v přátelském a pohodovém prostředí. Vyberte si z našich tanečních kurzů a zažijte radost z tance, zlepšení fyzické kondice a rozvoj sebevědomí!

U vybraných kurzů nabízíme ukázkovou lekci ZDARMA! Více se dozvíte v detailu kurzu.
Nechejte své děti objevit radost z tance v našem pestrém a zábavném kroužku! Poznají různé taneční styly a budou rozvíjet své dovednosti.
Ovládněte valčík a polku a zaujměte na tanečním parketu! Přihlaste se na tento kurz a během pěti lekcí se stane plesovým mistrem.
Nechejte své děti objevit radost z tance v našem pestrém a zábavném kroužku! Poznají různé taneční styly a budou rozvíjet své dovednosti.
Objete svět tance v našem kurzu pro dospělé a naučte se různým tanečním stylům v přátelském prostředí.
Otevřete dveře do fascinujícího světa tanečních soutěží s kursem PRO/AM! Připojte se k profesionálním tanečníkům a objevte svůj talent. Neváhejte, klikněte a zažijte nezapomenutelný zážitek!
Nečekejte a objevte zábavný způsob, jak osvobodit svou vnitřní bohyni!
Připravte si dokonalý svatební tanec! Naši lektoři vás naučí elegantní pohyby a kroky, které z vašeho prvního tance udělají nezapomenutelný zážitek.